Tesslo Cup 2019 uitslagen

UITSLAGEN TESSLO CUP 2019

 

 

 

         
PLAATS 1 2 3 3
         
         
MIN 9J WIT-GEEL JANSE KIRA MEYLEMANS NELE VANDECRAEN ALYSHA REYNERS EMMA
  HASSELT NIJLEN TESSENDERLO NEERPELT
         
9 TOT 10J GEEL-ORANJE-GROEN MEERS ELLA BUYL STIEN WEHENKEL LIA SMEETS ELIZA
  HASSELT VIERSEL TESSENDERLO TESSENDERLO
         
10-12 J WIT-GEEL TOGNON MELISA DARGHAL RANA NIGUSSE GEBREHIWOT CHANE EMNET
  HASSELT NEERPELT LEUVEN LEUVEN
         
10-12 J ORANJE MARTENS INARA BEYNS CHLOË CASTERMANS LIZ DEGELIN KLARA
  HASSELT TESSENDERLO KOERSEL LEUVEN
         
10-12 J GROEN BATS CATO VANHERBRUGGEN FREYA VAN MECHELEN HELENA AVONDSTONDT LIV
  ANTWERPEN SCHAFFEN NIJLEN ANTWERPEN
         
10-12 J BLAUW-BRUIN DE SCHUYTER RAISSA ROGIERS ZOË AVONDSTONDT LIV  
  TESSENDERLO WESTERLO ANTWERPEN  
         
13-15 J WIT-GEEL VLAYEN LIESL GANEVA KATERINA FRANKEN EOWYN SOZEN SINEM
  TESSENDERLO HASSELT TESSENDERLO KOERSEL
         
13-15 J ORANJE-GROEN FRATEUR OTTE DERELI MELIKI    
  ANTWERPEN KOERSEL    
         
13-15 J BLAUW-BRUIN VIVIER NINA DIERICKX HELEEN EL OIZI MAISSA DARDOUR GHIZLAINE
  TESSENDERLO LEUVEN LEUVEN LEUVEN
         
13-18 J OPEN VIVIER NINA FRATEUR OTTE DIERICKX HELEEN DERELI MELIKI
  TESSENDERLO ANTWERPEN LEUVEN KOERSEL
         

 

         
PLAATS 1 2 3 3
         
         
MIN 10J WIT GOFFIN REMI FARESS AYMEN VANMEERBEECK LOIC EYCKMANS LANDER
  GEEL GEEL VIERSEL KOERSEL
         
MIN 9J GEEL GIELEN ILIAS LENARTS DAMIAN PIPELEERS THORRE COMHAIR LARS
  HASSELT GEEL TESSENDERLO HASSELT
         
9 TOT 10J GEEL MARTENS ORENO CUYPERS NIEL VREYS SETH HAESEVOETS HENRI
  HASSELT GEEL TESSENDERLO HASSELT
         
MIN 10J ORANJE-GROEN BEX SIEMEN ZAUFKE FERRE PAUWELS VIC TOURAY NOAH
  HASSELT KOERSEL NIJLEN GEEL
         
10-12 J WIT-GEEL CLAES SENNE THIJS ARTHUR BEYENS BART RAEYMAKERS ISAAC
  NEERPELT HASSELT TESSENDERLO HASSELT
         
10-12 J ORANJE-GROEN EYCKMANS ILIAN REYNERS DAAN TOPS VIC VERBIST JEF
  KOERSEL NEERPELT WESTERLO WESTERLO
         
10-12 J BLAUW-BRUIN VERBIST IBE VAN TENDELOO JOPPE PIPELEERS NIO LEEMANS LARS
  VIERSEL VIERSEL TESSENDERLO VIERSEL
         
13-15 J ORANJE-GROEN VANSTRAELEN KOBE DEGELIN OTTO BASKALE ATAKAN VAN ECKEREN ALEC
  KOERSEL LEUVEN KOERSEL HASSELT
         
13-15 J BLAUW-BRUIN CAMPS RUNE VAN DEN BROECK JAN YILMAS UMUT MOORTHAMER WARRE
  TESSENDERLO LEUVEN TESSENDERLO TESSENDERLO
         
13-18 J OPEN CAMPS RUNE VANSTRAELEN KOBE VLEUGELS JELLE VAN DEN BROECK JAN
  TESSENDERLO KOERSEL WESTERLO LEUVEN
         
         
         
PLAATS 1 2 3 3
         
         
TEAMS MIN 12 J LAGER TESSENDERLO 5 KOERSEL 1 LEUVEN 3 KOERSEL 4
         
  WEHENKEL LIA HUSSON ELENA NIGUSSE GEBREHIWOT HALLELUJA EYCKMANS LANDER
  VLAYEN LIESL SOZEN SINEM HELSEN PINA VANZONHOVEN QUIN
  FRANKEN EOWYN BIJNENS CLEO DEGELIN KLARA SOZEN ARDA
         
         
TEAMS MIN 12J HOGER KOERSEL 2 KOERSEL 3 HASSELT 5 TESSENDERLO 3
         
  ROSSETTI LORENZO WILMS YORAN JANSE KIRA PIPELEERS NIO
  CASTERMANS LIZ ZAUFKE FERRE MEERS ELLA VREYS SETH
  EYCKMANS ILIAN GUNGOR TUNAHAN-ALI BEX SIEMEN BEYENS BART
         
         
TEAMS PLUS 13J OPEN TESSENDERLO 7 TESSENDERLO 6 LEUVEN 1 LEUVEN 2
         
  DESCHUYTER RAISSA CAMPS RUNE DIERICKX HELEEN DEGELIN OTTO
  VIVIER NINA YILMAZ UMUT DARDOUR GHIZLAINE EL OIZI MAISSA
  BEYNS CHLOË MOORTHAMER WARRE VAN DEN BROECK JAN DEDOYARD LARS
         

 

Trainingsuren

Dinsdag :

Van 18.00 - 19.00 uur   ––> min 14 jaar

Van 19.00 - 21.00 uur  ––> vanaf 14 jaar

Zaterdag :

Van 10.00 - 11.00 uur   ––> min 14 jaar

Van 11.00 - 12.00 uur  ––> vanaf 14 jaar

European Honbu-Dojo